Könyvelő

Könyvelő, accountant, finance, pénzügy, GL, RTR, General ledger

Több nemzetközi partnerünkhöz keresünk könyvelő kollégákat junior,medior és senior pozíciókba, Budapesti munkavégzésre.

Piacvezető vállalatoknál szerezhetsz könyvelői tapasztalatot telekommunikáció, IT-szolgáltatás, ingatlankezelés és a filmipar világában! Ha szívesen elmélyítenéd a tudásod az IFRS és a különböző GAAP-ek világában Jelentkezz!

Feladatok amik rád várnak:

  • Gazdasági társaságok teljeskörű könyvelése
  • Havi, negyedéves, éves zárások és jelentések elkészítése
  • Beszállítói és vevői számlák, bank könyvelése
  • Adatok összegyűjtése és előkészítése a könyvvizsgálók és adószakértők részére
  • Adatszolgáltatások, kimutatások elkészítése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Könyvelés/számvitel területén releváns tapasztalat (1+ év)
  • Angol nyelvtudás (B2)
  • IFRS tudás jó ha van de nem feltétel
  • Önálló munkavégzés
  • Pontosság, megbízhatóság, együttműködő készség

Amit partnereink kínálnak:

  • Versenyképes jövedelem és cafateria csomag
  • Éves bónusz
  • Hibrid munkavégzés ( 2-3 nap Home-office)
  • Medicover támogatás
  • Élet és balesetbiztosítá
  • Szakmai tréningek
  • Ingyenes nyelvi kurzusok
kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa
Munkaerő-toborzás
Iparág
Commercial/Trading/FMCG
Hely
Budapest
Szakterület
Senior Finance
Fizetés
versenyképes
Szám:
1180324
Closing date
6 Jun 2024

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Anita Nagy, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest
Akadémia utca 6., 1. emelet, Academia Offices

Telefon: +36 70 382 4112